"Het was een fantastische reis, zelfs magisch"
In eerste instantie wilden mijn twee kinderen (18 en 20 jaar) en ik vooral de Galápagoseilanden bezoeken, gecombineerd met het vasteland van Ecuador en Peru, met onder andere Machu Picchu. Via Google kwamen we eerder toevallig bij Nicole terecht. Aanvankelijk was ik wat voorzichtig, maar na enkele gesprekken groeide het vertrouwen al snel.
Nicole bleek de bestemmingen die we wilden bezoeken door en door te kennen. Dankzij haar eigen ervaring kon ze ons waardevol advies geven. Omdat we slechts vijftien dagen hadden, beslisten we om Peru uit het reisplan te laten en ons volledig te focussen op Ecuador en de Galápagoseilanden. Achteraf bekeken was dat absoluut de juiste keuze.
We deelden onze wensen en verwachtingen, waarna Nicole een gevarieerd programma samenstelde dat perfect aansloot bij wat we zochten. Pas toen we ter plaatse aankwamen, beseften we echt de meerwaarde van haar organisatie. Alles was tot in de puntjes geregeld. Gidsen stonden ons steeds op tijd op te wachten, hielpen ons met praktische zaken en gaven onderweg interessante uitleg tijdens de verschillende activiteiten. Dat gaf enorm veel rust.
Daarnaast konden we op elk moment via WhatsApp of telefonisch contact opnemen met de lokale partner waarmee Nicole samenwerkt. Ook dat bleek bijzonder waardevol en gaf ons een veilig gevoel tijdens de hele reis.
Kortom, het was een fantastische reis, zelfs magisch. We hoefden ons werkelijk nergens zorgen over te maken en konden volop genieten. Het enige waar we zelf soms nog aan moesten denken, was op tijd iets eten en drinken. 🙂
Ik kan Nicole dan ook van harte aanbevelen. Haar persoonlijke aanpak, uitstekende organisatie en kennis van de bestemming maakten echt het verschil.





